26 Eyl

Panelciler

Panelciler

slide21.png imagesCATQ58QSMerhaba değerli Sesli Site Sahipleri Sizlere Panelci ve Panelcilik hakkında biraz Bilgi vermek amacı ile bu makaleyi yazmak istedik.
Panelci yada Panelciler denildiğinde öncelikle Sesli Site sahiplerinin akıllarına Sesli Sohbet Paneli Kuran yada Sesli Chat Paneli Kuran firmalar gelmektdir evet bu işi günümüzde hemen hemen herkez yapmaya çalışmaktadır fakat bir çok Panelci bu konuda ya tecrübesiz yada php konusunda kendini geliştirememiş kişilerden oluşmaktadır oysaki panelci olmak aslında göründüğü kadar kolay bir iş değildir çünkü panelcilik yapabilmek için bir çok bilgi ve gerçek anlamda birikim gereklidir.
Panel Kurmakla bir warez siteden hrhangi bir paneli indirip bir siteye o paneli kurmakla panelcilik yapılmaz çünkü bir çok kişinin hatta ilk zamanlar benimde başımdan geçen hacklenme yada sitede yaşanacak diğer sorunlarda müdahale etme şansının kalmaması gerçekten çok zor bir durumdur hem siteyi kuran hemde site sahibi açısından sıkıntılar yaşanabilmektedir.
Bu sebeble Sizlerde bir sesli chat sitesi açacaksanız öncelikle panel kurduracağınız kişiden referans ve panel demolarını mutlaka isteyiniz bu sayede yapılan çalışmalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir diğer önemli hususlardan biride Panelcinizin size açacağı oda sistemidir bildiğiniz gibi şuan bir çok oda sistemi panelciler tarafından kullanılmaktadır biz ReiSDizayN Olarak sizlere rico oda sistemini öneriyoruz çünkü en sorunsuz ve hızlı olan sistemdir bu sayede site sahipleride site kullanıcılarıda sorun yaşamadan sitelerinde keyifli sohbet imkanlarından yararlanabilmektedirler.

ReiSDizayN Olarak site açmak isteyen kullanıcılara sunduğumuz panelleri demolar kısmından incelemeniz mümkündür sitelerinize sunduğumuz Hosting fırsatlarından direk olarak yararlanabilirsiniz,sizlere Hosting,reseller,vds gibi hizmetleri yine reisdizayn olarak sunmaya çalışmaktayız.

Sesli Panelciler arasında yaklaşık 6 yıldır müşterilerimize hizmet vermekte ve verdiğimiz hizmetlerden bu güne dek hiç bir olumsuz eleştiri almadan yolumuza devam etmekteyiz.

Sesli Panel konusundaki tecrübe ve deneyimimiz sayesinde sizlere siteleriniz konusunda kurulum ve kurulum sonrası hizmet ve desteğimizle sürekli ve kesintisiz hizmet veremekteyiz dilerseniz sitelerinizi arama motorlarında üst sıralara çıkarmakta ve siteleriniz sürekli optimize etmekteyiz.

Share this

Leave a reply