13 Nis

Newyear Panel İndir

Newyear Panel İndir

Merhaba değerli Takipçilerimiz Sizlere söz verdiğimiz gibi new year paneli sizlerle paylaşıyorum,tüm sesli chat kullanıcılarının merakla beklediği ve sitelerinde kurarak rakiplerine görsel anlamda fark yratmak istediği Seslichat.com adresinin kullandığı newyear panel artık sizin olacak.

Newyear Paneli Nasıl İndiririm?

Değerli takipçilerimiz paneli indirmeniz çok basit olacak fakat sizlerden ricamız panelimiz sizin olmadan önce az yazımızın sonunda paylaşacağım 3 link için her link 5 yorum yapınız aynı e posta adresi ile ve yorum yaptıktan sonra bizimle iletişime geçip panel dosyalarını alınız hepsi bukadar basit.

Newyear Panel

Newyear Panel,Newyear panel indir,Sesli Chat Panel indir

Sesli Panel konusunda her zaman bir adım öndeyiz dilediğiniz farklı paneller ve wordpress temaları içinde bizimle iletişim kurarak bilgi alabilir yada istediğiniz paneli yine bizden temin edebilirsiniz.

Sesli Panelciler arasında oluşan rekabet sayesinde her geçen gün yeni paneller ve bir birinden farklı portallar,temalar piyasaya çıkmaktadır en yeni ve en güncel yazılımları yine Reisdizayn adresinde bulabilirsiniz.

İşte yorum yapmanız gereken 3 adet linkimiz

  1.   http://www.reisdizayn.com/sesli-panel-2/sesli-panel-2.htm
  2.   http://www.reisdizayn.com/panelci/panelciler-2.htm
  3.   http://www.reisdizayn.com/panelci/panelciler-3.htm

Evet değerli arkadaşlarımız sizler bu linklere yorumlarınızı yaptığınız anda bizi reisdizayn.reis skyp adresinden ekleyip ulaşınız sizlere verdiğimiz sözü tutarak panel dosyalarını atalım hemde eksiksiz ve açıksız.

Not; Yorumlarınız Düzgün ve Anlamlı Olmalı Kısa ve anlamsız yorumlar onaylanmayacaktır sadece ‘teşekkürler’ vb yorumlarla geçiştirmeyiniz.

Share this

Comments (2)

fatih tekelek
7 Mayıs 2015 Reply

slm iyi çalışmalar cok güzel abim cok iyi birisin süper olmuş emeğine saglık

fatih tekelek
7 Mayıs 2015 Reply

slm iyi çalışmalar cok güzel abim cok iyi birisin süper olmuş emeğine sağlık calışmalarinin devam dilerim

Leave a reply