22 Ağu

Sesli Panel

Sesli Panel Denildiğinde akla öncelikle site açmak isteyen Sesli Sohbet kullanıcılarına Hizmet veren Panelciler gelmektedir,panel kelimesi aslında türkçemizde çok yönlü bir kelimedir örnek olarak panel denildiğinde kalorifer petekleri üreten firmalar ve benzeri firmalar ön sıralarda yer almaktadır ama günümüzde Sesli Chat Sitelerinin çoğalması ile panelcilerinde aynı orantıda artış göstermesi panelciler arasında rekabete yol açmış ve panel kelimesinde sesli panelci arkadaşlarımız rekabet etmektedirler.

Sesli Panel bir sohbet ve chat sitesi düşündüğünüzde sohbet edilen odaların sisteminin adeta çerçevesi kılıfıdır,çünkü sesli sohbet oda sistemi panel olmadanda çalışabilmektedir fakat göze hoş bir görüntü vermediği için panel ile donatılmış ve kullanıcılara sunulmuştur.

Peki Sesli Panel İçinde Neler vardır?

Sesli Panel içinde ”Log” yani giriş kayıtları dediğimiz siteye tıklayan kullanıcıların giriş saatlerini ve niclerini göstermeye yarayan kayıt sistemidir.

İkinci olarak Sohbet odalarında ”Animasyon” dediğimiz Gif lerle oluşturulmuş haraket eden resimler bulunmaktadır kullanıcılar bu animasyonları sohbet odası içinde ikon olarak atabilirler.

Bir diğer özellik ise Kullancıların Sohbet odalarına girmeden önce Seçim yapabilecekleri Kafa İkonlarıdır Bu sayede Kullanıcılar Sohbet odalarında seçtikleri ikon ile diğer Kullanıcılara Görünürler ve renkli bir sohbet sayfası oluşmasını sağlarlar.

Panel içindeki bir özellik ise kullanıcıların başka bir sayfa aramadan müzik dinlemelerini sağlamak amacı ile oluşturulmuş müzik dinleme sayfasıdır kullanıcılar bu sayfayı panel içinden açarak diledikleri müziği seçerler ve dilerlerse sohbet odasındaki diğer kullanıcılara dinletebilirler.

Sesli Panel içindeki bazı özellikleri bu yazımda belirttim her geçen gün gelişen teknoloji ile sesli panel gelişmekte kullanıcılara bir çok yenilik ile sunum yapılmaktadır.

Share this

Comments (2)

Leave a reply